fundacja Będzie Dobrze
Wolontariat Baner Slajd OPP Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3

Darczyńcy

 
 
Pogoda dopisuje i prace postępują. Dzięki kolejnym osobom i firmom, które ofiarowują swoje serca ❤️ ❤️❤️ możemy kroczyć dalej✌️
Dziś chcemy podziękować firmie Al-Plast z Rytra🤗
Już zimno nie będzie dla nas straszne💪🧱
Dziękujemy 😘 za wsparcie i ofiarowanie wspaniałych okien do domu rodziny Góra z Trzetrzewiny:)
144481746_3195591537209186_3252493114091171330_n
 
 
Kolejna firma dostrzegła potencjał naszej misji, którą realizujemy z tak
dużym zaangażowaniem!
Dziękujemy Agencji ESEO (https://www.eseo.pl/) - za pomoc na rzecz osób
Potrzebujących.
Chociaż sytuacja jest ciężka, my nie czekamy biernie. Cały czas działamy
i organizujemy kolejne zbiórki. Wspierajmy się!
eseo logotyp

 

 

 

 

Kolejny Bohater - Darczyńca zawitał na pokładzie, pędzącym w stronę dobra! Dziękujemy firmie DIOLUT (https://diolut.pl/) za wsparcie w postaci darowizny. Nawet małe gesty są w stanie pomóc w dużym stopniu, o czym nasi Podopieczni przekonują się każdego dnia. Oby tak dalej!

diolut_logo1 male

 

 

Jest nam niezmiernie miło, że tak wiele firm z całej Polski chce wspierać działalność naszej Fundacji. Dziś napłynęła do nas pomoc od sklepu PANCERNIK (https://pancernik.eu/). Dziękujemy za każdy dobry gest!

pancernik_logo (1)

 

 

Bardzo dziękujemy za grudniowe wsparcie firmie BERENDSEN (https://www.berendsen.pl/). Pomagają nam Państwo wierzyć w to, że Będzie Dobrze. Nawet, gdy za oknem mróz, my czujemy ciepło w sercach. Dobrze, że jesteście!

 

 

 

 

logoVHCT

Nasza Fundacja chciałaby wyróżnić firmę VHCT (http://www.vhct.pl/pl/) i podziękować za przekazanie darowizny. Oby podobnych gestów ze strony osób o dobrych sercach nigdy nie brakowało!
Państwo również mogą nam pomóc - jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie. Dzięki środkom od Darczyńców możemy zapewnić wielu Potrzebującym lepsze warunki do życia i walki z trudną codziennością.

I-KANCELARIA-LOGO

Kolejne podziękowanie za wsparcie kierujemy w stronę wrocławskiej I-KANCELARII (https://www.i-kancelaria.pl/), oferującej kompleksową pomoc prawną. Cieszymy się, że nasza Fundacja może liczyć na miły gest ze strony takich firm - miło nam!

 

nowe logo

Z uśmiechem otrzymaliśmy wiadomość o kolejnym wsparciu, przekazanym naszej Fundacji przez zewnętrzną firmę. Tym razem jest to firma oferująca wyposażenie przemysłowe - MiDaTech ( https://www.midatech.pl/ ). Dziękujemy za pomoc finansową, dzięki której jeszcze mocniej upewniamy się w przekonaniu, że... będzie dobrze!

 

Nowy dzień jest jeszcze piękniejszy, gdy mamy powody do radości. Dają nam je Sponsorzy, w gronie których miło jest nam powitać firmę AFTERWEB (https://afterweb.pl). Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc, dziękujemy!

afterweb_logo (1)

 

W nową porę roku wkraczamy pewniejszym krokiem wiedząc, że Będzie Dobrze! A to dlatego, że kolejny Darczyńca dołącza do grona osób, wspierających naszą Fundację. Dziękujemy firmie ARBET Deweloper (http://arbetdeweloper.pl/) - oby takiej pomocy nigdy nie zabrakło!

ARBET_LOGO

Kolejny Darczyńca, którego z radością dołączamy do naszej listy to Polskie Centrum Dachowe (https://polskiecentrumdachowe.pl/) - firma, dostarczająca nowoczesne pokrycia dachowe. Mamy nadzieję, że grono naszych Darczyńców będzie się rozrastać w szybkim tempie!

PolskieCentrumDachowe_logo

 

Każda informacja o nowym Darczyńcy naszej Fundacji jest dla nas bardzo ważna! Dziś chcielibyśmy podziękować AIF Kancelarii (https://www.aif.com.pl/), która postanowiła wesprzeć Potrzebujących. Dziękujemy za szlachetny gest!

AIF_LOGO

 

Współpracują z nami: