fundacja Będzie Dobrze
Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3 Akcia-Wolontariat! ms ubezpieczenia unnamed-472

Aktualności

 

PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020

W zakładce aktualne informacje

loga POPZ UE BZK.jpg,maxwidth,1920,maxheight,913

Zapraszamy już w najbliższą sobotę:)

Informacje na plakacie.

701293417_1498676078622193_2791017353270673715_n

 

więcej »

Nowy darczyńca! Kolejna firma dołączyła do grona przedsiębiorstw zaangażowanych społecznie. Dziękujemy firmie BINGOLAND https://bingoland.pl/ za cenne wsparcie, które bezpośrednio przekłada się na pomoc najbardziej potrzebującym.

 

logo2

więcej »

Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych składa Zarząd Fundacji Będzie Dobrze

Będzie dobrze Kartki (1) (1)

więcej »

Nasza fundacja uczestniczyła w Targach Pracy w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Mieliśmy okazję zaprezentować swoje produkty oraz porozmawiać z naszymi przyjaciółmi i partnerami.

Dziękujemy, że moglibyśmy współtworzyć to wydarzenie.

b88df2bb-45c8-4c0e-b551-2ec65f9d1ffb

więcej »

Fundacja Będzie Dobrze składa firmie Omega System https://omegasystem.pl/ podziękowanie za okazane wsparcie. Dzięki takim partnerom możemy konsekwentnie realizować naszą misję niesienia pomocy osobom potrzebującym oraz organizować kolejne akcje charytatywne. Zaangażowanie naszych Darczyńców realnie wzmacnia nasze działania i daje motywację do dalszej pracy na rzecz innych.

 

logo (2)

więcej »

Fundacja Będzie Dobrze składa podziękowania firmie OREX ROTOMOULDING https://orex-rotomoulding.com/pl/ za wsparcie. To pomoc, która ma dla nas realne znaczenie i pozwala kontynuować działania rozpoczęte z potrzeby serca – wspieranie osób zmagających się z chorobą oraz rodzin potrzebujących wsparcia. Dzięki takim gestom możemy dalej działać razem dla innych.

orex-logo-male

więcej »

Włącz się w naszą coroczną akcję. Już niedługo nasi wolontariusze wezmą udział w akcji, którą uwielbiacie. Co rok dostajemy mnóstwo wiadomości z pytaniami, a także podziękowaniami za ideę tego wspaniałego wydarzenia. Zobaczycie nas już od 10.00 na ulicach Nowego Sącza i Starego Sacza. Nasi wolontariusze będą rozdawać róże, balony i lizaki? W jakim celu? Celebrujemy święto zakochanych nie po to, aby naśladować zachodnie standardy, ale po to, aby pokazać, że miłość i przyjaźń należy sobie okazywać bez względu na to wszystko i nie tylko w Walentynki.

Bądźcie z nami w ten dzień!

13 Luty 2026

13 Luty 2026 (1)

więcej »
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich podopiecznych, sympatyków, wolontariuszy i przyjaciół Fundacji Będzie Dobrze składamy serdeczne życzenia zdrowia, radości, spokoju. Świąt w rodzinnej atmosferze i uśmiechu każdego dnia.
Wesołych Świąt!🎄
Zarząd Fundacji Będzie Dobrze
Będzie dcsa Kartki


 
 
 
 
więcej »
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 ... 79 następna »

Dołącz na facebooku

Współpracują z nami: