fundacja Będzie Dobrze
Wolontariat Baner Slajd OPP Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3

Aktualności

 

👉Pomóż Rodzinie Państwa Janik z Nowego Sącza👏 Masz możliwość podarowania narzędzi samochodowych? Rodzinie Państwa Janik 11 września w tragicznych okolicznościach spalił się warsztat samochodowy, czyli źródło utrzymania rodziny. Spłonęły wszystkie maszyny i narzędzia, uległy uszkodzeniu samochody, co naraziło rodzinę na ogromne koszty finansowe.
📌Odbudowano w części warsztat, jednakże aby wrócić do normalności potrzebne są duże środki finansowe, a w tym narzędzia, aby Pan Janik mógł prowadzić swoją działalność.
💬Potrzebne najróżniejsze narzędzia samochodowe tj.: klucze udarowe, klucze pneumatyczne, węże pneumatyczne, miernik prądu, tester diagnostyczny, elektronarzędzia, tester ciśnienia sprężania, podnośnik pneumatyczny-bałwanek, podnośnik dwukolumnowy, zestawy kluczy, montażownica do kół z przystawką, wyważarka kompresor, tablica narzędziowa, wózek narzędziowy, szafki warsztatowe, klucz dynamometryczny, suwmiarka, ściągacze do łożysk, prasy hydrauliczne, prostowniki i przewody rozruchowe, wciągarki.
⭕Udostępnij ten post. Pomóżmy wspólnie rodzinie. Jeśli chcesz pomóc skontaktuj się z wolontariuszem prowadzącym akcję, Maciejem Rogóż, tel. 501 824 916.
137648146_3152802798154727_2141805252938851025_o
więcej »

Drodzy Państwo!

21 grudnia odbył się koncert Fundacji Będzie Dobrze.

Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Na scenie wystapili m.in: Przemek Lipień, Kordian, Violka Marcinkiewicz oraz Duet Vis a Vis.

Przygotowaliśmy bazarek dla Pani Doroty, aby zlicytować przekazane przez Państwa cenne przedmioty i uzyskany przeychód przekazać na dokończenie budowy domu dla Pani Doroty z Trzetrzewiny.

Zainteresowanie było tak duże, że postanowiliśmy kontynuować bazarek. Już od 30 grudnia na naszym funpage i stronie internetowej bedzie można nabywać przedmioty wystawione na licytację i wesprzeć budowę domu dla ośmioosobowej rodziny.

Jeszcze raz dziękujemy, że byliście z nami:)7363

więcej »

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia z serca płynące życzenia zdrowia, szczęścia i radości. W Nowym Roku samych pogodnych dni i wiele miłości składa

Zarząd Fundacji Będzie Dobrze.

Będzie dobrze Kawd rtki

więcej »

Kochani!

Koncert juz za nami, było magicznie i bajecznie:)

Wkrótce relacja z koncertu i bazarek, który zdecydowalismy się przedłużyć na rzecz budowy domu Pani Doroty z Trzetrzewiny.

Śledźcie nas na bieżąco:)

129116547_1307966616215377_2324738980879538054_n (1)

więcej »

Maciej Rogóż i Tomasz Strachanowski wręczyli w tym tygodniu nagrody i puchar dla 

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu

🌐

Gratulujemy!

130921577_293493158758507_211744222951992798_n

więcej »
Ach te grudniowe przymrozki!
 
Zima w pełni! Spadł śnieg, mróz szczypie w oczy. Jak to możliwe, że mimo
to jest nam ciepło i mamy powody do radości? Sprawcami zamieszania są
nasi Darczyńcy. Dziś chcemy wyróżnić jednego z nich - Agencję AFTERWEB
https://afterweb.pl/ . Jak dobrze, że nam pomagacie bez względu na
okoliczności!
pobrane
 
 
więcej »
Mamy to❤️
✅W tym roku koncert Fundacji Będzie Dobrze odbędzie się ON-LINE 💪
✅Już 21.12 od 18.00 będziemy świątecznie przygrywać z Auli PWSZ, dzięki przychylności Pana Rektora i Pana Kanclerza ❤️🤗
✅Już wiecie, że z nami będą m.in.
Kordian Cieślik
,
Violka Marcinkiewicz
,
Vis a Vis -duet
🤯
✅To wspaniałe, że dzięki Wam możemy robić tak wspaniale rzeczy❤️
✅Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dokończenie budowy domu Pani Doroty z Trzetrzewiny.🧱🏠
✅Nasz koncert będzie można oglądać on-line 💪Dziękujemy niezastąpionym wykonawcom za chęć wsparcia! Jesteście Aniołami ❤️
✅Chcieliśmy podziękować szczególnie
Maciej Rogóż - Radny Miasta Nowego Sącza
,
Tomasz Michałowski
, Tomasz Strachanowski, Jakub Kruczek, Kamil Olesiak, Joanna Zagórska, a także wspaniałym mediom. Dzięki Wam to wszystko się dzieje!❤️
✅Już wkrótce otwieramy kramik z rzeczami na licytację, można ofiarować coś od siebie.🤗
✅Dziękujemy za pomoc💪🏠🧱
129116547_1307966616215377_2324738980879538054_n (1)
więcej »

Fundacja Będzie Dobrze jest organizatorem innowacyjnego konkursu dla szkół średnich. W tym roku wystartowaliśmy po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że już co roku bedziemy mieć okazję ten konkurs organizować.

Pomysłodawcą z ramienia naszej Fundacji jest Pan Tomasz Strachanowski.

Rozgrywki prowadzone są w Branżowych Symulacach Biznesowych firmy REVAS sp. z o. o.

Revas to grupka fajnych, zafascynowanych przedsiębiorczością ludzi, którzy chcą aby zajęcia były bardziej angażujące i praktyczne. Zespół Revas za cel obrał sobie zmianę sposobu nauczania opartego jedynie na teorii, wprowadzając narzędzia do praktycznej nauki zakładania i prowadzenia biznesu.

Na co dzień są wyznawcami filozofii profesora W.D. Bygrave z Babson College, który w jednej ze swoich publikacji pisze: „Przedsiębiorczość może być przedmiotem nauczania, chociaż nie możemy zagwarantować, że stworzymy nowego Billa Gatesa, tak samo jak profesor fizyki nie ma gwarancji, że wykształci nowego Alberta Einsteina, a trener tenisa wychowa nową Serenę Williams” ale powinniśmy jej uczyć i to uczyć jak najbardziej praktycznie jak się da. Właśnie dlatego nasz zespół codziennie z pasją pracuje nad produktem, który przygotuje uczestników do wejścia w świat biznesu.

Wiecej o konkursie na FB Fundacji.

Finał już w ten czwartek:)

defaultPic

więcej »

Dołącz na facebooku

Współpracują z nami: