fundacja Będzie Dobrze
Wolontariat Baner Slajd OPP Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3
aktualnosci-pl

Manager Roku - innowacyjny projekt Fundacji Będzie Dobrze

Fundacja Będzie Dobrze jest organizatorem innowacyjnego konkursu dla szkół średnich. W tym roku wystartowaliśmy po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że już co roku bedziemy mieć okazję ten konkurs organizować.

Pomysłodawcą z ramienia naszej Fundacji jest Pan Tomasz Strachanowski.

Rozgrywki prowadzone są w Branżowych Symulacach Biznesowych firmy REVAS sp. z o. o.

Revas to grupka fajnych, zafascynowanych przedsiębiorczością ludzi, którzy chcą aby zajęcia były bardziej angażujące i praktyczne. Zespół Revas za cel obrał sobie zmianę sposobu nauczania opartego jedynie na teorii, wprowadzając narzędzia do praktycznej nauki zakładania i prowadzenia biznesu.

Na co dzień są wyznawcami filozofii profesora W.D. Bygrave z Babson College, który w jednej ze swoich publikacji pisze: „Przedsiębiorczość może być przedmiotem nauczania, chociaż nie możemy zagwarantować, że stworzymy nowego Billa Gatesa, tak samo jak profesor fizyki nie ma gwarancji, że wykształci nowego Alberta Einsteina, a trener tenisa wychowa nową Serenę Williams” ale powinniśmy jej uczyć i to uczyć jak najbardziej praktycznie jak się da. Właśnie dlatego nasz zespół codziennie z pasją pracuje nad produktem, który przygotuje uczestników do wejścia w świat biznesu.

Wiecej o konkursie na FB Fundacji.

Finał już w ten czwartek:)

defaultPic

Dołącz na facebooku

Współpracują z nami: